Nefunguje pouliční osvětlení
Adresa | ulice P. Nováka, Město Albrechtice, okres Bruntál |
Nahlášeno | 31.03.2017 11:53 |
Stav | vyřešeno |
Kategorie | Závada na veřejném osvětlení |
Popis řešení | Dobrý den, světlo opraveno dne 3.4.2017 |
Řeší | Město Město Albrechtice, Odbor VV |
Provozuje: Město Albrechtice, nám. ČSA 27/10, 79395 Město Albrechtice
© 2024 ASI informační technologie s.r.o.
Přihlásit se