Několik týdnů nefunguje poulič.osvětlení příjezdové cesty k hlavní bráně do MŠ.
Adresa | část obce Město Albrechtice, Město Albrechtice, okres Bruntál |
Nahlášeno | 10.04.2017 21:46 |
Stav | vyřešeno |
Kategorie | Závada na veřejném osvětlení |
Popis řešení | závada je odstraněná |
Řeší | Město Město Albrechtice, Odbor VV |
Termín | 24.04.2017 |
Provozuje: Město Albrechtice, nám. ČSA 27/10, 79395 Město Albrechtice
© 2024 ASI informační technologie s.r.o.
Přihlásit se