nesvítí světlo na domě Vodní 104/6,zvoní mi v noci a bouchají na dveře a okna,znečišťují močením ulici a zdi a hulákáním budí malé děti,kterých tu je 6. Kamery na hlavní silnici je nezachytí,jelikož nesvítí městské osvětlení na domě.Prosíme o opravu osvětlení,za všechny obyvatele domu děkuje p. Kišoňová Dopis doručen 20.04.2017
Adresa | Vodní 104/6, Město Albrechtice, 793 95, okres Bruntál |
Nahlášeno | 23.04.2017 18:50 |
Stav | vyřešeno |
Kategorie | Černá skládka |
Popis řešení | Dobrý den, závada je odstraněná |
Řeší | Město Město Albrechtice, Odbor VV |
Termín | 24.04.2017 |
Provozuje: Město Albrechtice, nám. ČSA 27/10, 79395 Město Albrechtice
© 2024 ASI informační technologie s.r.o.
Přihlásit se