Prosím o opravu příjezdové komunikace k panelákům č. 17, 15, 3, 1 zezadu od hřiště. Cesta je již dlouho ve špatném stavu, ničí se tam auta! Navíc nedostatek parkovacích míst, chybí zpevněná plocha u plotu hřiště. Děkuji
Adresa | ulice Nádražní, Město Albrechtice, okres Bruntál |
Nahlášeno | 22.06.2017 22:20 |
Stav | vyřešeno |
Kategorie | Závada poškození vozovky |
Popis řešení | Dobrý den, opravu zajistíme v průběhu měsíce září t.r. travnatý pás dle rozhodní města neslouží k parkování, s odkazem na dostatečnou kapacitu přilehlých parkovacích míst |
Řeší | Město Město Albrechtice, Odbor VV |
Provozuje: Město Albrechtice, nám. ČSA 27/10, 79395 Město Albrechtice
© 2024 ASI informační technologie s.r.o.
Přihlásit se