Dobrý den, na ulici P.Bezruče nesvítí již cca 2 dny krásné lampy pouličního osvětlení.
Adresa | ulice P. Bezruče, Město Albrechtice, okres Bruntál |
Nahlášeno | 11.08.2017 10:44 |
Stav | vyřešeno |
Kategorie | Závada na veřejném osvětlení |
Popis řešení | odstraněno |
Řeší | Město Město Albrechtice, Odbor VV |
Termín | 11.08.2017 |
Provozuje: Město Albrechtice, nám. ČSA 27/10, 79395 Město Albrechtice
© 2024 ASI informační technologie s.r.o.
Přihlásit se