Dobrý den,na spojnici ulic Hašlerova a Nádražní nesvití žádná lampa veřejného osvetlení jedná se o o uličku se zákazem vjezdu přímo naproti budově vlakového nádraží.
Adresa | část obce Město Albrechtice, Město Albrechtice, okres Bruntál |
Nahlášeno | 17.08.2017 12:37 |
Stav | vyřešeno |
Kategorie | Závada na veřejném osvětlení |
Popis řešení | odstraněno dne 17.8.2017 |
Termín | 17.08.2017 |
Provozuje: Město Albrechtice, nám. ČSA 27/10, 79395 Město Albrechtice
© 2024 ASI informační technologie s.r.o.
Přihlásit se