Nesvítí lampa.
Adresa | ulice Osoblažská, Město Albrechtice, okres Bruntál |
Nahlášeno | 17.09.2017 06:10 |
Stav | vyřešeno |
Kategorie | Závada na veřejném osvětlení |
Řeší | Město Město Albrechtice, Odbor VV |
Termín | 22.09.2017 |
Provozuje: Město Albrechtice, nám. ČSA 27/10, 79395 Město Albrechtice
© 2024 ASI informační technologie s.r.o.
Přihlásit se