nesvítí pouliční osvětlení na ulici Nádražní, Osoblažská
Adresa | ulice Nádražní, Město Albrechtice, okres Bruntál |
Nahlášeno | 15.10.2017 19:11 |
Stav | vyřešeno |
Kategorie | Závada na veřejném osvětlení |
Řeší | Město Město Albrechtice, Odbor VV |
Termín | 02.11.2017 |
Provozuje: Město Albrechtice, nám. ČSA 27/10, 79395 Město Albrechtice
© 2024 ASI informační technologie s.r.o.
Přihlásit se