Nefunguje veřejné osvětlení na Celní ulici u mostku (u č. p. 51)
Adresa | ulice Celní, Město Albrechtice, okres Bruntál |
Nahlášeno | 22.11.2017 08:11 |
Stav | vyřešeno |
Kategorie | Závada na veřejném osvětlení |
Popis řešení | závada odstraněna |
Řeší | Město Město Albrechtice, Odbor VV |
Provozuje: Město Albrechtice, nám. ČSA 27/10, 79395 Město Albrechtice
© 2024 ASI informační technologie s.r.o.
Přihlásit se