Na prostranství mezi kostelem a farou se dlouhodobě nachází vrak nepojízdného vozidla. V poslední době se stav tohoto vraku výrazně zhoršil - má vyražená boční okna, rozbité přední okno a prázdná kola. Žádám vedení města o zajištění odstranění vraku na náklady města a vymáhání těchto nákladů po majiteli vraku, který na výzvy k jeho ostranění evidentně nereaguje. Blíží se Štědrý den a vánoční koncert a bylo by fajn, kdyby vozidlo z ulice zmizelo co možná nejdříve (alespoň odvozem na sběrný dvůr města do doby než se případ dořeší úřední cestou). Děkuji. Za farníky Zdeněk Veselý.
Adresa | Město Albrechtice, Bruntál |
Nahlášeno | 17.12.2017 21:01 |
Stav | vyřešeno |
Kategorie | Nepořádek na veřejném prostranství |
Řeší | Město Město Albrechtice, kancelář místostarosty |
Provozuje: Město Albrechtice, nám. ČSA 27/10, 79395 Město Albrechtice
© 2024 ASI informační technologie s.r.o.
Přihlásit se