Velmi často nefunguje veřejné osvětlení ve vilové čtvrti, hlavně v oblasti parku B.Smetany směrem na ulici Zahradní.
Adresa | Zahradní, Město Albrechtice, Bruntál |
Nahlášeno | 02.01.2018 19:47 |
Stav | vyřešeno |
Kategorie | Závada na veřejném osvětlení |
Řeší | Technické služby Krnov |
Provozuje: Město Albrechtice, nám. ČSA 27/10, 79395 Město Albrechtice
© 2024 ASI informační technologie s.r.o.
Přihlásit se