Ul. Hašlerova, nový chodník od žel. přejezdu směrem ke hřbitovu, na chodníku je uvolněné kulaté víko kanálu ( šrouby ), víko se při šlápnutí vyvrací - dnes odpoledne jsem se tam propadl a narazil jsem si obě kolena.
Adresa | Hašlerova, Město Albrechtice, Bruntál |
Nahlášeno | 04.01.2018 16:23 |
Stav | vyřešeno |
Kategorie | Závada nebo poškození chodníku |
Řeší | Město Město Albrechtice, Odbor VV |
Provozuje: Město Albrechtice, nám. ČSA 27/10, 79395 Město Albrechtice
© 2024 ASI informační technologie s.r.o.
Přihlásit se