Druhý den nefunguje pouliční osvětlení Nádražní,Osoblazska....
Adresa | Nádražní 211/13, Město Albrechtice, 793 95, Bruntál |
Nahlášeno | 12.01.2018 05:29 |
Stav | vyřešeno |
Kategorie | Závada na veřejném osvětlení |
Provozuje: Město Albrechtice, nám. ČSA 27/10, 79395 Město Albrechtice
© 2024 ASI informační technologie s.r.o.
Přihlásit se