Na příjezdové cestě od hřiště k panelákům č. 15, 3, atd. nesvítí 3 ze 4 lamp. Svítí jen 1 lampa před č. 15
Adresa | Nádražní 384/3, Město Albrechtice, 793 95, Bruntál |
Nahlášeno | 18.01.2018 04:19 |
Stav | vyřešeno |
Kategorie | Závada na veřejném osvětlení |
Řeší | Město Město Albrechtice, Odbor VV |
Provozuje: Město Albrechtice, nám. ČSA 27/10, 79395 Město Albrechtice
© 2024 ASI informační technologie s.r.o.
Přihlásit se