Na železném mostě přes naší řeku jsou díry. Je prohnilý. Mezi ulicí Lázeňskou a průchodem na máměstí. Chodí tady spousta lidí a dětí do školy.
Adresa | Lázeňská, Město Albrechtice, okres Bruntál |
Nahlášeno | 26.03.2018 10:20 |
Stav | vyřešeno |
Kategorie | Závada na majetku města |
Popis řešení | opraven |
Řeší | Město Město Albrechtice, Odbor VV |
Provozuje: Město Albrechtice, nám. ČSA 27/10, 79395 Město Albrechtice
© 2024 ASI informační technologie s.r.o.
Přihlásit se