Propadlý kousek chodníku z důvodu špatné opravy.
Adresa | ulice Hašlerova, Město Albrechtice, okres Bruntál |
Nahlášeno | 21.09.2017 18:59 |
Stav | v realizaci |
Kategorie | Závada nebo poškození chodníku |
Popis řešení | špatná oprava chodníku byla reklamována u zhotovitele přípojky |
Provozuje: Město Albrechtice, nám. ČSA 27/10, 79395 Město Albrechtice
© 2024 ASI informační technologie s.r.o.
Přihlásit se