Na Nádražní ulici se stále nepořádek z nakladky dřeva shrnuje na hromady. Tyto hromady se tady tvoří od loňského roku bez toho, aby se nepořádek odvážel. Zakázané skladování dřeva. Kameny, ktere brání vjezdu, na přilehlém pozemku jsou bokem a nákladní auta vjíždí na tento městský pozemek s nápisem Zákaz vstupu!
Adresa | Město Albrechtice, okres Bruntál |
Nahlášeno | 24.04.2018 11:23 |
Stav | k řešení |
Kategorie | Nepořádek na veřejném prostranství |
Provozuje: Město Albrechtice, nám. ČSA 27/10, 79395 Město Albrechtice
© 2024 ASI informační technologie s.r.o.
Přihlásit se