Již dlouhodobě na této ulici neskutečně zapáchá až čpí kanalizace! Hlavně po dešti je smrad odporný. V baru, který na této ulici provozujeme si hosté neustále stěžují na zápach, který jde z otvorů do kanalizace. Prosím vás o nějakou nápravu této situace, např. občasným proplachem kanalizačního potrubí,... Děkuji Jan Břicháček
Adresa | Čes. Legií, Město Albrechtice, okres Bruntál |
Nahlášeno | 12.06.2018 17:14 |
Stav | k řešení |
Kategorie | Závada na majetku města |
Provozuje: Město Albrechtice, nám. ČSA 27/10, 79395 Město Albrechtice
© 2024 ASI informační technologie s.r.o.
Přihlásit se