Nesvítí pouliční lampa na spojovací cestě ulic K. Čapka a P. Nováka.
Adresa | Město Albrechtice, okres Bruntál |
Nahlášeno | 18.06.2018 22:20 |
Stav | vyřešeno |
Kategorie | Závada na veřejném osvětlení |
Provozuje: Město Albrechtice, nám. ČSA 27/10, 79395 Město Albrechtice
© 2024 ASI informační technologie s.r.o.
Přihlásit se