Mnoho měsíců poškozený obrubník, přes který denně přeskakují lidé používající autobus, viz fotka
Adresa | Město Albrechtice, okres Bruntál |
Nahlášeno | 27.06.2018 13:23 |
Stav | posuzováno řešení |
Kategorie | Závada nebo poškození chodníku |
Provozuje: Město Albrechtice, nám. ČSA 27/10, 79395 Město Albrechtice
© 2024 ASI informační technologie s.r.o.
Přihlásit se