Nefungujici verejne osvetleni v cele ulici P.Novaka
Adresa | P. Nováka, Město Albrechtice, okres Bruntál |
Nahlášeno | 29.07.2018 18:37 |
Stav | vyřešeno |
Kategorie | Závada na veřejném osvětlení |
Provozuje: Město Albrechtice, nám. ČSA 27/10, 79395 Město Albrechtice
© 2024 ASI informační technologie s.r.o.
Přihlásit se