nefunguje pouliční osvětlení ve směru od křižovatky Nádražní/Osoblažská směrem k náměstí
Adresa | Nádražní, Město Albrechtice, okres Bruntál |
Nahlášeno | 30.07.2018 21:54 |
Stav | vyřešeno |
Kategorie | Závada na veřejném osvětlení |
Popis řešení | opraveno |
Řeší | Město Město Albrechtice, Odbor VV |
Provozuje: Město Albrechtice, nám. ČSA 27/10, 79395 Město Albrechtice
© 2024 ASI informační technologie s.r.o.
Přihlásit se