Začátek chodníku zničen parkujícími a projiždějícimi auty. Propadnul se cca 10-15cm. V další části je zvlněný.
Adresa | ulice Hašlerova, Město Albrechtice, okres Bruntál |
Nahlášeno | 02.05.2019 19:13 |
Stav | vyřešeno |
Kategorie | Závada nebo poškození chodníku |
Termín | 09.05.2019 |
Provozuje: Město Albrechtice, nám. ČSA 27/10, 79395 Město Albrechtice
© 2024 ASI informační technologie s.r.o.
Přihlásit se