Stejná situace je pak na druhé straně náměstí (pošta)
Adresa | ulice nám. ČSA 101/7, Město Albrechtice, 793 95, okres Bruntál |
Nahlášeno | 01.07.2019 09:36 |
Stav | k řešení |
Kategorie | Nepořádek na veřejném prostranství |
Provozuje: Město Albrechtice, nám. ČSA 27/10, 79395 Město Albrechtice
© 2024 ASI informační technologie s.r.o.
Přihlásit se