Nesvítí pouliční osvětlení na komunikaci směrem k MŠ.
Adresa | Město Albrechtice, okres Bruntál |
Nahlášeno | 29.08.2019 22:37 |
Stav | k řešení |
Kategorie | Závada na veřejném osvětlení |
Provozuje: Město Albrechtice, nám. ČSA 27/10, 79395 Město Albrechtice
© 2024 ASI informační technologie s.r.o.
Přihlásit se