Na ulici P. Nováka nesvítí jedna pouliční lampa.
Adresa | P. Nováka, Město Albrechtice, okres Bruntál |
Nahlášeno | 01.03.2020 11:48 |
Stav | k řešení |
Kategorie | Závada na veřejném osvětlení |
Provozuje: Město Albrechtice, nám. ČSA 27/10, 79395 Město Albrechtice
© 2024 ASI informační technologie s.r.o.
Přihlásit se