1) nesvítí dlouhodobě 2) nevhodně umístěna, při větru dochází ke styku přivodního el. kabelu (400V) k RD se svitidlem veřejného osvětlení, =>nebezpečí zkratu, úrazu elektrickým proudem... (upozorněno už několikrát)
Adresa | P. Bezruče 253/8, Město Albrechtice, 793 95, okres Bruntál |
Nahlášeno | 02.08.2020 22:08 |
Stav | k řešení |
Kategorie | Závada na veřejném osvětlení |
Provozuje: Město Albrechtice, nám. ČSA 27/10, 79395 Město Albrechtice
© 2024 ASI informační technologie s.r.o.
Přihlásit se