Dobrý den, chtěl bych se informovat,zda li je možno vyřešit opravu povrchu komunikace na ul.B.Smetany u budovy č.p.35,povrch je tvořen převážně z kamení a velmi špatně schůdné pro klienty firmy Harmonie, kteří používají chodítka a invalidní vozíky, děkuji.
Adresa | B. Smetany, Město Albrechtice, Bruntál |
Nahlášeno | 25.08.2020 12:24 |
Stav | k řešení |
Kategorie | Černá skládka |
Provozuje: Město Albrechtice, nám. ČSA 27/10, 79395 Město Albrechtice
© 2024 ASI informační technologie s.r.o.
Přihlásit se