Již několik dnů nesvítí lampa veřejného osvětlení na ulici Úzká. Jedná se o lampu nejblíž výdejního okýnka kláštera a nákladní rampy potravin Lavos.
Adresa | Úzká, Město Albrechtice, Bruntál |
Nahlášeno | 23.12.2021 19:35 |
Stav | k řešení |
Kategorie | Závada na veřejném osvětlení |
Provozuje: Město Albrechtice, nám. ČSA 27/10, 79395 Město Albrechtice
© 2024 ASI informační technologie s.r.o.
Přihlásit se