Žádám o vybudování příkopy podél cesty od parcelního místa č. 889/1 až po parcelní místo č. 880/2. Jelikož tam příkop není, voda při deštích nebo tání sněhu stéká po cestě. Při větších přeháňkách, bouřkách je cesta neschůdná. Není možné se dostat na svůj pozemek. Voda teče přes náš pozemek a poškozuje nám barák.
Adresa | Mnichov, Vrbno pod Pradědem, okres Bruntál |
Nahlášeno | 13.08.2019 11:40 |
Stav | vyřešeno |
Kategorie | Závada nebo poškození vozovky |
Popis řešení | Cesta není v majetku města Vrbna pod Pradědem, ale Moravskoslezského kraje, tudíž správu má na starosti Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace |
Provozuje: Vrbno pod Pradědem, Nádražní 389, 79326 Vrbno pod Pradědem
© 2024 ASI informační technologie s.r.o.
Přihlásit se