Nesvítí veřejné osvětlení na nám. Sv. Michala směrem ke hřbitovu. Ráno je již tma a pohybovat se na této ulici je o úraz.
Adresa | nám. Sv. Michala 507/13, Vrbno pod Pradědem, 793 26, Bruntál |
Nahlášeno | 01.09.2021 18:13 |
Stav | vyřešeno |
Kategorie | Závada na veřejném osvětlení |
Popis řešení | Vyjádření majetkoprávního odboru: Závada byla nahlášena správci VO - Technické služby, které oznámení prověří, případně provedou opravu. |
Provozuje: Vrbno pod Pradědem, Nádražní 389, 79326 Vrbno pod Pradědem
© 2024 ASI informační technologie s.r.o.
Přihlásit se