Nesvítí veřejné osvětlení v uličce u technický služeb , spojnice na Mnichov a Železnou.
Adresa | Mnichov, Vrbno pod Pradědem, Bruntál |
Nahlášeno | 06.10.2021 08:58 |
Stav | vyřešeno |
Kategorie | Závada na veřejném osvětlení |
Popis řešení | Vyjádření majetkoprávního odboru: O poruše víme, již pracujeme na odstranění závady. |
Provozuje: Vrbno pod Pradědem, Nádražní 389, 79326 Vrbno pod Pradědem
© 2024 ASI informační technologie s.r.o.
Přihlásit se