Dobrý den. Prosím o vyřešení větví, které přímo zasahují nad chodníky. Děkuji.
Adresa | Nádražní, Vrbno pod Pradědem, Bruntál |
Nahlášeno | 29.07.2023 22:44 |
Stav | vyřešeno |
Kategorie | Nepořádek na veřejném prostranství |
Popis řešení | vyjádření majetkoprávního odboru: Odklizeno v týdnu od 7. 8 - 11. 8. |
Provozuje: Vrbno pod Pradědem, Nádražní 389, 79326 Vrbno pod Pradědem
© 2024 ASI informační technologie s.r.o.
Přihlásit se